Събития

Фоторепортаж от приятелски футболен мач, игран на 17.12.2015 г.

На 17.12.2015 г. на футболното игрище в Общински спортен комплекс "Морска градина"  се игра  приятелски мач между отбора на Колеж по туризъм - Варна и отбора на Професионалната гимназия по туризъм "Проф.д-р Асен Златаров" - Варна.

Капитан и треньор на нашия отбор е Владимир Христов, а инициатор на срещата Давид Генчев, и двамата от II курс. Отборът получи подкрепата и на студентите от I и III курс, които се включиха в него. Играха се две полувремена по 25 мин., като резултатът в края на първото полувреме беше 3: 2 за колежа. В началото на второто полувреме отборът на ПГТ“ Проф. д-р Асен Златаров“ изравни резултата, но след прегрупиране на колежаните , те играха много по-ефективно и завършиха с убедителна победа!

Отборите показаха един истински феър плей – колегиална игра без контузии и грубости на терена, за което получиха заслужени аплодисменти от публиката.

Радваме се, че футболният отбор на колежа е възобновен след няколко години прекъсване и му желаем много спечелени мачове!